טור אישי

יתרונות וחסרונות של קניית נכסים בחו״ל

אם אתה מעוניין ברכישת נכס בחו"ל או משקיע המעוניין להרחיב את תיק ההשקעות שלך, ייתכן שתתעניין בכמה טיפים וטריקים לביצוע הרכישה הטובה ביותר.

כמו בכל השקעות, יש סיכון מסוים בהשקעה בנכס. עם זאת, אתה יכול למזער סיכון זה תוך מיקסום הרווח על ידי השקעה חכמה. השקעה חכמה בנכס מניבה תשואות משתלמות ויכולה לספק לך זרם הכנסה אמין לאורך כל תקופת הבעלות שלך על הנכס שלך.

אם אתה סקרן לגבי רכישת נכס בפורטוגל להשקעה או בכל מקום בחו"ל, הנה הגורמים שאתה צריך לקחת בחשבון.

היתרונות של רכישת נכס בחו"ל

נכס הוא השקעה משמעותית לטווח ארוך ואתה יכול להפחית סיכונים פוטנציאליים על ידי קיום סוגי השקעות אחרים בתיק שלך.

אחת ההטבות הרבות של רכישת נכס להשקעה בחו"ל היא שיש פחות תנודתיות ממה שאתה רואה בשווקים פיננסיים אחרים. בניגוד לשוק המניות שבו קנייה ומכירה של מניות מתרחשות בשנייה, ההשקעה בנכס הוכיחה את עצמה יציבה יחסית.

ואל תשכח שתמיד יש ביקוש לרכוש. מחסור בדיור, גידול אוכלוסין עולמי ותיירות מוגברת בקוסטה בלנקה הם חלק מהגורמים התורמים לצורך ההולך וגדל הזה. רכישת נכס בחו"ל, במיוחד במיקומים איכותיים כמו קוסטה בלנקה, פירושה שאתה משקיע השקעה חכמה במשהו שתמיד יהיה נכס.

בונוס גדול נוסף הוא שאתה יכול לתבוע מס ירושה כאשר אתה משאיר את הנכס שלך לדורות הצעירים אם אתה משקיע בנכס במהלך פרישתך. אם תחליט להעביר את הרכוש שלך למישהו לפני מותך, החוק רואה בו מתנה ולא יהיה מס ירושה אם גרת בנכס פחות משבע שנים לפני שנתת אותו למישהו.

רוב האנשים רואים בפרישה את הזמן ליהנות מהמותרות של יותר זמן פנוי ומהחופש הנובע משנות הזהב שלך, נסיעות או עיסוק בתחביב חדש. אם אתה קונה נכס בחו"ל להשכרה, תניב גם את היתרונות של הכנסה חודשית נוספת שיכולה לתת לך אפילו יותר חופש כלכלי.

היתרונות של השקעה בנכס הם:

  • השקעה יציבה לטווח ארוך
  • ביקוש עקבי לנכסים
  • הטבות מס ירושה
  • תמריצים פיננסיים של קנייה להשכרה

הסיכונים הפוטנציאליים של רכישת נכס בחו"ל

אזהרה קריטית לכניסה לשוק הנכסים היא שתזדקק לכמות הון ניכרת כדי להיכנס. כשמדובר ברכישת נכס בחו"ל, אין אפשרויות מהירות מזומנים ועליכם לקחת בחשבון את חוסר הוודאות סביב הזדמנויות רכישה להשכרה בתהליך קבלת ההחלטות שלכם.

למה אתה צריך לחשוב על זה? ובכן, בניגוד לנכסים אחרים, למכירה של נכס לוקח הרבה יותר זמן. אם אתה מוצא את עצמך במצב שבו אתה צריך גישה מהירה לכספך כדי להשקיע במקום אחר או כדי לטפל בנסיבות בלתי צפויות, אתה עלול להיתקל בכמה עיכובים וקשיים.

בנוסף, רוב המשקיעים החדשים שוכחים לכלול את העלויות הנסתרות במחיר הרכישה הראשוני. העלויות הנלוות הללו, כגון תיקונים, תעודות התאמה, בדיקות בנייה ומזיקים ועוד הם רק חלק מהדברים שכדאי לבחון לפני קבלת ההחלטה הסופית.

אם אתם חושבים לקנות נכס בחו"ל למטרות רכישה להשכרה, שימו לב שפינוי דיירים סוררים הוא תהליך ארוך. ואם הבית שלך יישאר ריק לתקופה ממושכת, אתה עלול לא להרוויח את הרווח הרצוי.

לסיכום, הסיכונים הם:

  • צריך הון רב כדי להיכנס לשוק
  • עלויות נוספות מעבר למחיר הרכישה הראשוני
  • לוקח יותר זמן למכור, מה שמקשה על גישה מהירה לכסף שלך
  • לתת לצרות ולבית להתרוקן לתקופות ארוכות באופן בלתי צפוי

לירן אלידומי

נעים מאוד, אני לירן אלידומי ואחרי 5 שנים של עבודה עם לקוחות – פיצחתי את האלגוריתם של גוגל. באמצעות השיטה המוכחת שלי לקידום SEO בגוגל אני הולך: להגדיל את הטראפיק באתר שלך' לשפר את איכות ורלוונטיות הטראפיק, להעלות את כמות הלידים החודשית באתר ולהגביר את אחוזי ההמרה לעסק שלך.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button