בריאות

כל האפשרויות: איך להלבין שיניים בבית?

הלבנת שיניים הפכה להיות לאחד מטיפולי השיניים המועדפים על מטופלים שונים. אנשים מבינים כי יש להם אפשרות לשנות את הנראות של השיניים, ולגרום לחיוך להיות חיוך מושלם. אך למרות שניתן לבצע את הטיפול במרפאת שיניים, יש כאלה שמעדיפים לבצע אותו בבית. במאמר הבא נציג בפניכם את כל התשובות לשאלה – איך להלבין שיניים בבית?

כך תוכלו להבין עוד מבעוד מועד איזה מבין האפשרויות היא האפשרות הכי עדיפה עליכם. הרי בסוף מבין כל האפשרויות השונות המטרה שלכם היא לבחור רק אפשרות אחת. לא תוכלו לשלב בין מספר אפשרויות שונות כי הנזק עשוי לגבור על התועלת בהקשר הזה. אחרי שתקראו את המאמר הבא לא יהיה לכם מקום לספק או חוסר החלטיות.

בסוף מי שבוחר להלבין את השיניים בבית, חייב לעשות זאת בלב שלם וללא כל ספק. אם יש לכם ספק בהקשר הזה, מוטב כי תלבינו את השיניים במרפאה. כמובן שישנה הבדל בתוצאה הסופית בין הלבנת שיניים בבית לבין הלבנת שיניים במרפאה. אך יש לא מעט שיקולים שיביאו אתכם למסקנה כי כדאי מאוד להבין את השיניים בבית. יש כאלה שמבחינתם האפשרות הזאת היא האפשרות המועדפת.

לפני איך להלבין שיניים בבית – למה כדאי לעשות זאת?

לפני שבכלל נדבר על האפשרויות השונות להלבנת שיניים בבית, מוטב כי תכירו את כל הסיבות לעשות זאת. יש לכם הזדמנות לקבל המון יתרונות שונים, יתרונות ששמורים לאפשרות הזאת בכלל. את רוב היתרונות לא תוכלו לקבל אם תחליטו לעבור את ההלבנה במרפאה. היתרון המשמעותי ביותר הוא העלות הכספית, שהיא מינימלית לחלוטין. תכף תגלו כל מיני שיטות להלבנת שיניים בבית שלא דורשות מכם להכניס את היד אל תוך הכיס. בנוסף האפשרות הזאת של הלבנת שיניים ביתית מאפשרת להלבין את השיניים במקום טבעי ונוח. יש כאלה שמאוד חוששים להגיע למרפאת השיניים, וזה לא משנה מאיזה סיבה הם שם. כאשר מסתכלים על מבחן התוצאה אפשר גם לראות תוצאות מעולות. אומנם התוצאות קצת פחות איכותיות בהשוואה להלבנת שיניים במרפאה, אך לא מדובר על הבדלים שהם מרחיקי לכת.

צחצוח השיניים אחרי כל ארוחה

עוד לפני שנדבר על כל מיני שיטות שונות ומשונות, נרצה להציג את השיטה הכי בריאה שיש. כאשר מדברים על איך להלבין שיניים בבית, אי אפשר שלא לדבר על צחצוח לאחר כל אכילה. הרי מה שפוגע בצבע של השיניים זה האוכל והשתייה שאותם אנו צורכים בכל יום מחדש. אם תדאגו לצחצח את השיניים אחרי שתכניסו מזון או שתייה לפה, זה בהחלט עשוי לשמור על השיניים. אך מצד שני מדובר על טרחה שלא מעט אנשים אינם מוכנים להשתעבד אליה. יש כאלה שעבורם לצחצח את השיניים באופן עקבי זוהי משימה כמעט בלתי אפשרית. הם רגילים לצחצח את השיניים רק בבוקר ובלילה, ואין להם כוח לחזור על הפעולה באופן קבוע. ההמלצה הזאת רלוונטית גם עבור אלה שאינם מעוניינים להלבין את השיניים. שמירה על היגיינת הפה היא פרמטר חשוב מאין כמותו, ותוכלו להיעזר בו על מנת למנוע מחלות או בעיות עתידיות.

הימנעות מעישון סיגריות

עוד סיבה שבגללה לא מעט אנשים נאלצים להלבין את השיניים היא עישון סיגריות. הסיגריות הורסות את השיניים, וכמובן שהם גם הורסים עוד חלקים שונים בגוף. לכן על ידי הימנעות מעישון תוכלו לשמור על הצבע התקין של השיניים. יש כאלה שאומרים כי הם מעדיפים לעשן, ובתמורה לקבל עליהם את כל ההשלכות של העישון. לכן אותם אנשים מחפשים איך להלבין שיניים בבית מבלי להפסיק לעשן. אך כל עוד תשמרו על אינטנסיביות עישון גבוהה זה עלול לפגוע באיכות של ההלבנה. גם אם תלבינו את השיניים, התוצאות לעולם לא יהיו כמו שאתם מצפים להשיג. כך שמוטב כי תיקחו את הנושא הזה לתשומת הלב שלכם עוד לפני שתיכנסו אל תוך ההליך. מי מכם שלא מסוגל להפסיק את העישון לחלוטין, תמיד יכול להוריד את המינון. ככל שתעשנו פחות סיגריות, כך תוכלו לשמור על הנראות של השיניים שלכם. כל עוד תמשיכו לעשן בתדירות גבוהה, המאמץ כל פעם מחדש יתקל בכישלון צורם. יהיה לכם כמעט בלתי אפשרי להשיג את המראה המושלם לשיניים.

הלבנת שיניים עם סודה לשתייה

אחת מהשיטות השכיחות ביותר להלבנת שיניים בבית היא הלבנת שיניים עם סודה לשתייה. כמעט כל מי ששאל איך להלבין שיניים בבית, קיבל את התשובה הזאת באופן חד משמעי. האפשרות הזאת הפכה להיות מאוד פופולארית בשנים האחרונות, ויש כאלה שבוחרים בה פעם אחר פעם. אפשר להגיד בצורה כמעט חד משמעית כי התוצאות הסופיות הן תוצאות שלא משתמעות לשתי פנים. אז כיצד מלבינים את השיניים עם סודה לשתייה? כל מה שצריך לעשות זה לקחת סודה לשתייה עם מי חמצן. אל תתפרעו עם הכמויות, שווה להיות מאוד זהירים לפחות בהתחלה. אחרי שתערבבו את הסודה לשתייה ביחד עם המי חמצן תוכלו לקבל משחת שיניים שאמורה להלבין. צחצוח קבוע עם המשחה שאותה יצרתם אמור להביא לתוצאות מעולות. פתאום תוכלו לראות איך השיניים מקבלות גוון לבן שלא יצא לכם לראות כמותו.

הלבנת שיניים עם שמן קוקוס

יש כאלה שמעדיפים להלבין את השיניים שלהם עם שמן קוקוס מכמה סיבות. קודם כל ההלבנה היא לא חזקה מאוד, ויש כאלה שמעדיפים לקבל הלבנה מינורית ככל האפשר. בנוסף בהשוואה לכל השיטות האחרות, השיטה הזאת נשמע כמו השיטה שמצריכה הכי פחות עבודה מקדימה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה למרוח שמן קוקוס על השיניים. השמן אמור להבהיר את השיניים, ולגרום לכל הכתמים השונים פשוט להיעלם. זוהי הסיבה כי השיטה הזאת מופיעה בעקבות השאלה – איך להלבין שיניים בבית. לאחר שתמרחו את השמן על השיניים, כל מה שנדרש מכם לעשות זה לשפשף מעט את השמן קוקוס. מדובר על פעולה שלא אמורה לקחת זמן רב, מספר מועט של דקות. אחרי מספר פעמים תוכלו לראות את השינוי בגוון של השן. נדגיש שוב כי ההלבנה היא לא חזקה במיוחד, אלא יותר מינורית וקלה.

הלבנת שיניים על ידי פירות שונים

אוהבים לאכול פירות? רק שתדעו שלשאלה איך להלבין שיניים בבית, ניתן לענות גם על ידי פירות שונים. יש כל מיני פירות שניתן לשפשף על השיניים על מנת להבהיר אותם. חשוב לציין כי יש פירות ספציפיים שמביאים לתוצאות הרבה יותר מרשימות. איזה פירות אתם צריכים לקחת אותם בחשבון בתור פירות המסייעים להלבנת שיניים? אנו מדברים על תפוזים, לימונים ואפילו תותים. יש כאלה שיגידו כי בכלל כל פירות ההדר יהיו כאלה שמסוגלים להלבין את השיניים בצורה מעוררת השראה. אך חשוב לציין כי בסך הכל מדובר על אפשרות אחת מיני רבות, והיא לא תמיד מצליחה להלבין כתמים קשים. במקרה שלא תצליחו להלבין את השיניים באופן עצמאי, תוכלו לפנות למרפאה על מנת לקבל סיוע מקצועי. קיימות עוד כל מיני שיטות שונות שיכולות לסייע להלבין את השיניים ללא כל בעיה גם בבית וגם במרפאה.

מערכת קול הרשת

ברוכים הבאים לקול הרשת פורטל החדשות של ישראל, אנחנו עושים את מיטב המאמצים לתת לכם את המידע הכי חם ועדכני בארץ, בעולם ובאינטרנט בפרט, מעוניינים לפרסם אצלנו? מצאתם שגיאה באחת הכתבות? ניתן ליצור איתנו קשר במייל - liran.richback@gmail.com או לחלופין לשלוח לנו הודעה פרטית. גלישה מהנה.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button