לייף סטייל

לקנות או לא לקנות: למה להשקיע במשחקי לוח

אנחנו רגילים לרעיון שמשחק מתאים בעיקר לילדים, או שזה משהו שנעשה בעיקר בשביל הכיף. אכן, חקר משחקי לוח הוא משעשע, אבל זה לא היתרון היחיד של משחקי לוח. לדוגמה, הסופר סטיוארט בראון בספר "משחק: כיצד זה מעצב את המוח, פותח את הדמיון וממריץ את הנשמה" מצהיר כי משחק, באופן כללי, הוכח מדעית כטוב למוח ואף עוזר לשפר את ההחלטות. מיומנויות ביצוע.

חקר משחקי לוח הוא משעשע, אבל זה בהחלט לא היתרון היחיד של משחקי לוח. האמת בקצרה – לעולם אל תחשוב פעמיים על השקעה בעוד משחק לוח. ריכזנו רשימה של חמישה טיעונים מבריקים כדי להצדיק כל אגורה שהושקעה באוסף משחקי הלוח שלך.

משחקי לוח מביאים חוכמה עתיקה

משחקי הקופסה העתיקים ביותר בעולם משוחקים עד היום. לא רק זה, הם הפכו לאנדרטה של ​​ידע ומורשת של חוכמה עתיקה. משחקי לוח מתרבות אסיה עשירה, למשל, מספקים תובנות על אומץ וחשיבה אסטרטגית. הם גם מלמדים איך להיות סבלניים. מחזות של אינדיאנים מתאמנים להשתמש בהיגיון, לשמור על מוח חד ולעולם לא לפחד מאתגרי התקוממות. משחקי הלוח המסורתיים שלהם מציינים שניתן לנצח בכל המלחמות על ידי אומץ ואסטרטגיה, אך עדיין זה דבר טוב להאמין במזל. משחקים ממכסות הבידור – רומא העתיקה ויוון – מביאים ידע על פילוסופיה, הצבת יעדים ואפילו טקטיקות צבאיות סודיות. כמה משחקי לוח מרחבי העולם עוזרים להדוף את הרוע.

משחקי לוח מגבירים את היצירתיות והאומץ

יצירתיות היא הניגוד של להיות תקוע. אמרנו את זה בעבר. השקפה יצירתית מביאה שמחה עצומה, כי היא מעוררת צורך אמיץ לחקור את העולם ברמה החדשה. אתה אף פעם לא יכול לזוז אחורה, אם אתה בוחר להיות יצירתי ואמיץ. ומה עוזר להגביר את רמת היצירתיות? משחקי לוח! הם מניעים אנשים לחשוב, להחליט, לנצח ואפילו ליצור כללים חדשים.

משחקי לוח – בכל מקום ובכל זמן

אין הגבלות, אין לחץ! זה אחד הדברים הכי גדולים שאפשר לשחק במשחקי לוח בכל מקום ובכל זמן. האפשרויות אינסופיות! או שאתה מרגיש נרגש, הרפתקני, אמיץ או, אולי, אפילו בודד ועצוב, תמיד יש הזדמנות לשחק ולהתחבר לבעלי דעות דומות.

משחקי לוח הם אקזוטיים

למשחקי "אולד סקול" יש פשוט ערך ואיכות ששום משחק מודרני לא יכול להתחרות בהם. משחקים כאלה הם אותנטיים ובעלי תחושת אקזוטיות עבורם. אין לנו שום דבר נגד משחקי וידאו, אבל בוא נהיה הוגנים, מה שנשמע מסקרן יותר: "שיחקתי משחקי וידאו כל הלילה" או "שיחקתי משחקי לוח כל הלילה".

עם זאת, לאוסף משחקי הלוח של Bead Game יש כמה שיפורים רעיוניים שלוקחים את משחק לוח המשחקים לשלב הבא. זה מחבר את שניהם – עולמות מיושנים ומודרניים כדי להבטיח את חווית המשחק הטובה ביותר האפשרית.

משחקי לוח מפגישים אנשים

משחק משחקי לוח שובר מחסומים חברתיים. עשיר או עני, זקן או צעיר, משחק לוח תואם ומזמין לכולם. הם פותחים דלתות ובונים גשרים. משחקי לוח יוצרים הזדמנויות לקיים אינטראקציות מהנות עם אחרים ועוזרים להעמיק את הקשרים. זה לא מתאמץ ומהנה.

משחקי לוח מספקים גם אפשרות לחקור את התנהגות האדם (לדוגמה, כאשר אתה רוצה את בן הזוג שלך טוב יותר), הם מעשירים סבלנות ומשפרים כישורי שיתוף פעולה אישיים.

מערכת קול הרשת

ברוכים הבאים לקול הרשת פורטל החדשות של ישראל, אנחנו עושים את מיטב המאמצים לתת לכם את המידע הכי חם ועדכני בארץ, בעולם ובאינטרנט בפרט, מעוניינים לפרסם אצלנו? מצאתם שגיאה באחת הכתבות? ניתן ליצור איתנו קשר במייל - liran.richback@gmail.com או לחלופין לשלוח לנו הודעה פרטית. גלישה מהנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button