צבא וביטחון

קרב מגע | אדרנלין

א', בוגר "השירות" ואחראי על הכשרות קרב מגע בגופי הביטחון השונים.

כמי שעומד כחלק מאגף הכושר הקרבי בחברה והאדם האחראי על יצירת אופי הלוחם המדובר במהלך העובדה השוטפת בקורס ההכשרה באדרנלין ואלו מעבר לשני המועדים המיוחדים אותם עוברים משתתפינו במהלך השנה עליהם אמנע מלספר, בחרתי להתמקד היום בשתי נקודות משמעותיות שיעשו את כל ההבדל ויביאו אתכם להפנמה כי מעבר לעובדה שאין גוף אחר כשלנו, עליכם להתחיל הליך הכשרה כבר עכשיו אחרת תפלו בחסר.

נקודה ראשונה | איך מעיפילים לצוותים המיוחדים של יחידות העלית
כפי שכלל משתתפינו כבר מכירים, את תפקידכם ביחידה ולאיזה צוות תשתבצו אתם מקבלים כבר בהליך המיון המתקדם ליחידה, לעניינו הגיבוש.
מיון עוצמתי המתפרש על מספר ימים בו מבקשים שיקוף של יכולות פיזיות ומנטליות יוצאות מגדר הרגיל, קור רוח, יצירותיות, עבודה דינמית והובלה הנהגתית כדי שכל מאפיינים אלו יתגמדו למול אופי הלוחם המאפיין את היחידה אליה אתם מכוונים דרך.

אופי לוחם – הקווים המנחים את תוואי היחידה עליהם הוכשרו המגבשים הפעילים ואותם יחפשו בדורות הבאים.
עמודי תווך בלעדיהם לא ניתן יהיה להשתית עליכם מעטפת הכשרה ייעודית שמטרתה היא להעניק מענה למבצעים "הבלתי אפשרים" אליהם אתם מכוונים

אם לדייק, אתם יכולים להגיע חסרים באחד משלל הקריטיונים אותם כתבתי לכם חוץ ממנו, אופי הלוחם המדובר אותו אטמיע בכם כבר בשלבי ההכשרה הבסיסיים בקורס משום שזוהי האנקטודה שתתווה את המשך דרכם ביחידות החוד הצהליות ומה שמעביר אותי לנקודה השניה

נקודה שניה | רושם ראשוני
מעבר למעמד הגיוס המיוחל, ישנה בעיה אחת שתלווה אתכם לכל אורך המסלול והיא וועדות ההדחה היחדתיות והעובדה כי מישהו מכם חייב ללכת, פרט לבוגרינו כמובן שחוצים אותן בקלילות היות ונוקטים עוד בחודשים הראשונים לשירותם את הצעדים אותם הודרכו לבצע.

אחד מהם הוא הפגנת עליונות ואלו בתכני ה*** ביחידה, דבר שיקנה לכם נקודות זכות אצל סגל הפיקוד אותה תשיגו באמצעות ארבעה כלים אותם תרכשו תחתינו על מנת להעפיל מעל כולם ואף לשבור שיאים צהליים כבוגרינו שראויינו בערוצי החדשות בשל כך.

בנוסף, יש לקחת בחשבון כי חשיפה שטחית זו היא כקליפת השום לעומת ארגז הכלים המתבקש מכם ורק גוון אחד מני רבים לעומת הליך ההכשרה אותו תעברו לצד מנכל החברה והאגפים שתחתיו.

לכן אם אתם מבקשים את אופי הלוחם שאיתו תעפילו לצוותי ה*** של יחידות החוד, חוויות שירות עוצמתית ובטוחה ללא וועדות הדחה אלא העצמה והאדרה, הכנסו לסטורי והגישו מועמדות עוד היום, כי מחר כבר מאוחר מידי.

לירן אלידומי

נעים מאוד, אני לירן אלידומי ואחרי 5 שנים של עבודה עם לקוחות – פיצחתי את האלגוריתם של גוגל. באמצעות השיטה המוכחת שלי לקידום SEO בגוגל אני הולך: להגדיל את הטראפיק באתר שלך' לשפר את איכות ורלוונטיות הטראפיק, להעלות את כמות הלידים החודשית באתר ולהגביר את אחוזי ההמרה לעסק שלך.

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button