לייף סטייל

10 סיבות לשכור גנרטור

עבור רוב העסקים, קיום מחולל גיבוי הוא דבר לא מובן מאליו. בלי אחד, הפסקת חשמל תביא לעצירה חריפה בפעולות שלך. עם זאת, כאשר אתה בודק את היחידה הנכונה, אתה עלול להיקלע בין קנייה לעומת השכרת גנרטור. במאמר זה, נספק סקירה כללית של היתרונות והחסרונות של כל אפשרות כדי שתוכל למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור העסק שלך.

האם כדאי לי לקנות או לשכור גנרטור?

לאחר שקבעתם את הגודל והעוצמה הנדרשים עבור האירוע שלכם, תצטרכו להבין אם השכרה או רכישה הם הפתרון הטוב ביותר. כאשר שוקלים את שתי האפשרויות הללו, שקול את הדברים הבאים:

  • באיזו תדירות העסק שלך זקוק לכוח גיבוי: אם העסק שלך דומה לרוב, רשת החשמל שאליה אתה מחובר תמשיך לפעול רוב הזמן. הפסקות חשמל מוחלטות הן אירוע נדיר ובדרך כלל נגרמות מנסיבות חריגות או לא סדירות. המשמעות היא שהצורך של העסק שלך בגנרטור הוא גם נדיר, כנראה לא יותר מפעם או פעמיים בשנה. במקרה זה, השכרת גנרטור בעת הצורך היא החלטה מעשית יותר מאשר רכישה ותחזוקה. מצד שני, אם העסק שלך חווה הפסקות חשמל תכופות במהלך השנה, גנרטור משלך יבטיח שתוכל לשמור על העסק שלך פועל למרות אספקת החשמל שלך לסירוגין.
  • עד כמה החברה שלך מסתמכת על חשמל: כמעט כל העסקים מופרעים כשהם מאבדים חשמל, אבל ההשלכות של ההפרעה משתנות. לדוגמה, אם אתה מפעיל מפעל ייצור עם תהליכים רגישים לזמן, היכולת להשתמש בגנרטור משלך בהתראה של רגע עשויה להיות קריטית עבור העסק שלך. עם זאת, אם העסק שלך נמצא בבניין משרדים והדבר היחיד שאתה מפסיד הוא שעות עבודה, אתה יכול להרשות לעצמך לחכות מספר שעות או ימים עד שהגנרטור שלך יגיע למקום שלך.
  • עד כמה אתה מוכן לתחזק ולתקן אותו: על ידי השכרת גנרטור, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהגנרטור שסופק יהיה מתוחזק היטב.
  • איפה העסק שלך צריך כוח: אם לעסק שלך יש יותר ממיקום אחד, כל אחד מהם עשוי להזדקק לגנרטור – ואחד לא מספיק כדי לוודא שכולם מסופקים. אם יש לך חברת השכרה, אתה יכול לשכור כמה גנרטורים עבור כמה מיקומים שאתה צריך. עם זאת, חשוב גם לשקול את המיקום שלך. אם העסק שלך נמצא באזור מרוחק לדוגמא אתה רוצה להשכיר גנרטור בצפון, ייתכן שגנרטור גיבוי תהיה אופציה טובה יותר.
  • מה החברה שלך יכולה להרשות לעצמך: השקעה במחולל גיבוי עלולה לעלות ביוקר.

הסיבות המובילות לשכור גנרטור

שוקלים למה כדאי לשכור? היתרונות של השכרת גנרטור לעסק כוללים:

1 – פחות תחזוקה והשבתה

גנרטורים בבעלותך צריכים להיות מטופלים על ידי מישהו. אם אתה שוכר טכנאים משלך, המשמעות היא עלויות מוגברות עבור כוח העבודה שלך. כאשר אתה שוכר גנרטורים, תהיה לך שקט נפשי שהגנרטורים הם בעלי אישור CARB ומתוחזקים היטב.

בחר שותף שיספק לך השכרה מלאה של ציוד הכולל שירות ותמיכה מטכנאים שהוכשרו מהמפעל. השכרת גנרטורים מתוחזקת באופן שוטף ושגרתי מכיוון שאנו מספקים מוצרים באיכות מעולה לכל לקוח. אתה יכול לצפות לקבל את הגנרטור המתאים להתמודד עם העומס שאתה צריך. כמו כן, תתמוך בצוות של טכנאים מנוסים שיוכלו להתקין את הגנרטור ולתת מענה לכל שירות או מצב חירום.

2 – לחסוך כסף

אחד היתרונות הגדולים ביותר של השכרת גנרטור הוא שלעתים קרובות יכול להיות זול יותר לשכור במקום לקנות. אם אתה צריך רק גנרטור לאירוע או פרויקט קצר מועד, השכרה היא בדרך כלל האפשרות הטובה ביותר שלך.

החיסכון מגיע גם לתחזוקה, אחסון והובלה של הגנרטור שלך. גנרטורים דורשים תחזוקה, גם אם הם יושבים ללא שימוש. חיסכון בכסף זה אומר שאתה יכול למקד לעבודות נוספות, לא משנה באיזה גודל הן.

3 – גמישות

אחד הדברים הטובים ביותר בהשכרת הגנרטור שלך הוא שאתה יכול לשכור גנרטורים בכל גודל עם התפוקה הנכונה והדירוג הנכון. ניתן להתאים את גודל השכרת ציוד החשמל לפרויקט הספציפי שלך, ויהיה לך צוות של אנשי מקצוע שיעזור לך לוודא שיש לך את הגנרטור המושלם לצרכים שלך.

השכרה מאפשרת לך לבצע עבודות עונתיות, זמניות או מיוחדות באתר העבודה שלך.

4 – שירותים עד הבית

השכרת גנרטורים יכולה גם לספק לך את התמיכה המושלמת עד לדלת שלך. סוג זה של תמיכה באתר מאפשר לך לתת שירות למחולל לאתר שלך, לא משנה היכן הוא נמצא.

ניתן לספק טכנאי שירות גנרטורים כדי לוודא שההתקנה עוברת בצורה חלקה ושכל צרכי חלוקת החשמל שלך מתקיימים. השכרת גנרטורים יכולה להבטיח שהכוח החדש שלך תואם גם לחוקים המקומיים – מה שעלול להיות קשה במיוחד במקומות כמו קליפורניה. הגנרטור השכור שלך יוכל לעמוד בתקני הפליטה ותקנות הרעש של האזור שלך, תוך שהוא מספק את הכוח שאתה צריך עבור הפרויקט שלך.

זה מחזיר את החיסכון בעלויות עבור תשלום הגנרטור שלך.

5 – נסו לפני שאתם קונים

איזה גנרטור אתה צריך לאתר העבודה שלך? איזה עומס והספק מתאימים לצרכים שלך? כמה אתה מוכן לשלם עבור ההתקנה הראשונה? מה אם אתה צריך להחזיר אותו?

אין סיבה להשאיר תשובות חלקיות לשאלות הללו רק על ידי רכישת גנרטור שאינך בטוח לגביו. כאשר אתה שוכר, יש לך הזדמנות לבדוק את המוצר לפני הרכישה.

6 – אחריות וכיסוי ביטוחי מתאים

לעולם לא תצטרך לשלם עבור ביטוח או אחריות של גנרטור שאתה שוכר.

בדרך כלל השכרות מגיעות עם ביטוח שוכרים עם כיסוי כדי להגן על הפעולות שלך. זה יגן עליך במקרה של תקלה או חירום.

השכרה יכולה גם לחסוך לך את הניירת מכיוון שלא תצטרך להגדיל את הביטוח שיש לך באתר העבודה שלך או להגיש תיעוד נוסף.

ניתן גם להשתמש בטכנאים המוסמכים מהמפעל כדי להחליף במהירות ציוד פגום. המשמעות היא שאין להמתין לביטוח שיחליף רכיבים, אלא רק שיחת טלפון לספק השירות שלך.

אמנם זה לא יגן עליך מפני שימוש לרעה, אבל זה עדיין בסופו של דבר עלות מופחתת בהשוואה להחלפת אובדן אם היית הבעלים של הגנרטור באופן מוחלט.

7 – גמישות בזמן ובצורך

לפעמים רכישת ציוד זו אינה הצעד הנכון כי אינך יודע אם העסק שלך עומד להשתנות. אזורים חדשים יצוצו, אפילו כאלה שאתה לא מצפה להם, ויציגו הזדמנויות חדשות שאולי לא היית מצפה להן.

זה לא אומר שהייתם רוכשים בעבר את הגנרטור הלא נכון – רק שכמה צרכים משתנים. השכרה פירושה שאתה יכול לעבור מיד לסוג ושירות חדש של גנרטור, מה שמבטיח שייצור החשמל שלך תמיד תואם את הביקוש.

ציוד בודד שאתה שוכר יכול לשמש ליום אחד או חודשים ארוכים. ומה קורה אם השירות המקומי מקבל חשמל לאתר שלך מוקדם מהצפוי – או, סביר יותר, שידרשו עוד כמה שבועות כדי להפעיל את האתר שלך?

השכרה פירושה שאתה יכול להתאים את הוצאות העבודה וההסכמים כדי לעמוד בשינויים הללו. כמו כן, לא תצטרך לרכוש או להעביר כל כלי ושירות מכיוון שהצרכים הללו משתנים, פשוט קבע זמן איסוף והחזרה עם שותף ההשכרה שלך.

8 – להגיב באופן מיידי

השכרת ציוד מאפשרת לך להגיב באופן מיידי לאסונות שאתה עלול לחוות. אלה יכולים לכלול אסונות טבע ממזג האוויר ועד רעידות אדמה או בעיות הקשורות לעבודה באתר העבודה שלך.

שריפה עלולה להוציא את הגנרטור הקיים שלך או לגרום לך לשלב מחדש את הפריסה שלך. השכרות יכולות להיות גמישות יותר הודות למשלוח מדלת לדלת ששירותי השכרה אלו מספקים.

לבתי חולים יש לעתים קרובות כוח גיבוי משלהם, אבל גנרטורים שכורים הוכיחו את עצמם כתוכניות נהדרות לתגובה לאסון על ידי שמירה על חלוקת החשמל. מה קורה כאשר המרתף המכיל גנרטור מתחיל להציף? בית החולים יעבור להשכרה לא רק לצרכי החשמל של המטופלים שלו, אלא גם כדי לשמור על משאבות הביוג שמונעות מהמים לפגוע במחוללי הגיבוי העיקריים שלו.

אפילו עם גנרטורים לגיבוי, הפסקות חשמל בבתי חולים במהלך אסונות טבע עלולות להיות קשה למנוע. הוספת השכרות יכולה להבטיח שכל הפעולות שלך יישארו בטוחות ויבשות.

9 – הזמנות גדולות

גנרטורים מיוחדים להשכרה יכולים לספק את סוג התמיכה המדויק שאתה צריך. זה יכול להיות מושלם עבור כל סוג של חברה שמצפה להזמנה גדולה שהם יצטרכו למלא.

חברות מזון מהיר שכרו גנרטורים תעשייתיים כדי להפעיל יחידות קירור ניידות כשהן מצפות לאירועים גדולים. זה קרה למסעדות ליד קמפוסים או אצטדיוני ספורט. כאשר מתוכנן משחק ביתי, הביקוש מתרחב לרוב מעבר למה שאחסון רגיל יכול להתמודד.

על ידי שילוב של השכרה של ציוד חשמל עם יחידות קירור זמניות, עסקים אלה יכולים לעמוד בדרישות המוגברות שלהם מבלי צורך להוציא הרבה על תשתית. יחידות אלו יכולות להישאר גם בשטח הקיים, כך שאין צורך לבנות תשתית נוספת או מבנים זמניים.

10 – תהנה מחסכון ברגע האחרון

חלק מהצמיחה של העסק שלך הוא תגובה לביקוש חדש או אי ודאות. וכולנו היינו במצב שבו היה שינוי של הרגע האחרון, בעיה, משמרת מועד אחרון או תאונה שעלולה לסכן עבודה שלמה.

מקור הכוח שלך לעולם לא צריך להיות הקש האחרון לאובדן עבודה או כסף על העבודה הנוכחית שלך. השכרה מאפשרת לכם להימנע מההסתערות של הרגע האחרון לחפש באינטרנט ולנסות לקבוע מהו הגנרטור המתאים לצרכים שלכם. לא תצטרך לבצע הערכת חירום של צרכי החשמל החדשים שלך, לחפש את המוצרים הנכונים, לקרוא טונות של ביקורות על מוצרים, ולאחר מכן לרכוש גנרטור ולקוות שהוא יישלח אליך בזמן.

השכרת הגנרטור שאתה צריך פירושה גישה מיידית לכוח שיכול להציל את האתר שלך. תקבל את המוצר המדויק שאתה צריך כי יהיה לך צוות של אנשי מקצוע שיעזור לך לבצע הערכה זו ולהתאים אחת מהרבה אפשרויות מהדרג העליון לצרכים שלך. אין עבודת רגליים חדשה למימון, ביטוח או אחריות לרכישה.

החלק הטוב מכולם? כאשר העבודה שלך מסתיימת, אתה יכול להחזיר את הגנרטור, ולא יוצא לך עלות גדולה כדי לתקן בעיה זמנית.

מה המחיר של גנרטור? כמה זה עולה לי בסוף?

העלויות משתנות בהתאם לקיבולת הגנרטור ולתעריפי האזור שלך. בקש מאיתנו הצעת מחיר כדי לקבל מושג טוב יותר על העלויות עבור היישום הספציפי שלך.

היכן ניתן לשכור גנרטור?
אם אתה גר בצפון אנחנו מבצעים השכרת ציוד בצפון לאירועים , אתה יכול בקלות לשכור גנרטור מדגן או ליאור. יש לנו יותר מ-10 עובדים מסורים, המשתרעים על פני כל אזור הצפון.

מתלבטים היכן לשכור גנרטור?

אם החלטת שהשכרת גנרטור היא הפתרון הטוב ביותר עבור העסק שלך, קווין היא החברה שאתה רוצה שתספק יחידה אמינה מיידית למיקום שלך. ב-Sound-er, אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי להבטיח שהגנרטורים שלנו יהיו מוכנים לפעול בדיוק כאשר אתה צריך אותם.

בנוסף לאספקת מוצרים ושירותי פרימיום, אנו גם שואפים לספק ללקוחותינו את חווית הלקוח הטובה ביותר האפשרית. אנו עושים זאת על ידי ביצוע שלושת העקרונות שלנו:

  • לדעת את זה: אנחנו יודעים כל מה שאנחנו יכולים על השירותים, המוצרים והצרכים של הלקוחות שלנו.
  • בעלות על זה: אנחנו לוקחים אחריות אישית על כל מה שאנחנו עושים.
  • שיתוף: אנו מתקשרים באופן קבוע ומהיר עם לקוחותינו ועם העובדים שלנו.

מערכת קול הרשת

ברוכים הבאים לקול הרשת פורטל החדשות של ישראל, אנחנו עושים את מיטב המאמצים לתת לכם את המידע הכי חם ועדכני בארץ, בעולם ובאינטרנט בפרט, מעוניינים לפרסם אצלנו? מצאתם שגיאה באחת הכתבות? ניתן ליצור איתנו קשר במייל - liran.richback@gmail.com או לחלופין לשלוח לנו הודעה פרטית. גלישה מהנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button