מגזין רכב

2023 מתיחת פנים של פורשה פאנמרה נתפסה במבחן

הפורשה פאנמרה שעברה מתיחת פנים תגיע בשנה הבאה עם עיצוב מתוקן, שינויים בפנים והגברת כוח פוטנציאלית.

ה-Porsche Panamera הנוכחית זכתה לרענון כבר ב-2020, אך פורשה מכינה עדכון נוסף ליריבתה אודי A7 לשנה הבאה כדי להאריך את מחזור החיים של הסאלון היוקרתי הגדול שלה. אנחנו לא מצפים לתיקונים מכניים משמעותיים עבור המכונית החדשה, אם כי היא תגיע עם עיצוב ושינויים פנימיים רעננים.

המרגלים שלנו תפסו את הגרסה המעודכנת מבצעת בדיקות מזג אוויר קר בשוודיה, וחושפים שינויים עיצוביים רבים ביחס לדגם היוצא. החלק הקדמי חלק יותר, עם זוג סורגים חיצוניים קטנים ומעוגלים יותר עם פחות רצועות אופקיות. פנסי ה-LED הם יחידות אנכיות חדשות.

גם גריל הרדיאטור הראשי עבר פרופיל מחדש, והוא גבוה וצר מבעבר. הגריל משתרע כעת מעל לוחית המספר הקדמית, ומביא את ה-Panamera בקנה אחד עם ה-Cayenne עם מתיחת הפנים הקרובה, שאותו ריגלנו בשנה שעברה.

במקומות אחרים, מכונית המבחן הזו חולקת את גלגליה עם הדגם הנוכחי, אך עיצובים חדשים עשויים לבוא כחלק ממתיחת הפנים, יחד עם צבעי צבע חדשים. שאר הרכב נותר ללא שינוי מהפאנאמרה הנוכחית, אם כי ניתן יהיה להציג שינויים נוספים בעיצוב עבור גרסת הייצור.

החלק הפנימי של מכונית הפיתוח הזו היה מכוסה, מה שמצביע על כך שיכול להיות עדכון תא בכרטיסים. הפריסה הכללית לא תשתנה הרבה, אבל בורר הילוכים חדש וקשוח יותר (כפי שניתן לראות ב-911 העדכנית ביותר) עשוי להופיע. פורשה עשויה להתקין גם לוח מחוונים דיגיטלי מלא; נכון לעכשיו, ה-Panamera משתמשת בפריסה דיגיטלית בחלקה, עם מד סיבובים אנלוגי.

Porsche Panamera
Porsche Panamera

מגוון חדש של אפשרויות עיטור וריפוד פנימי עשוי להיכלל גם כן, אם כי מסך המגע המרכזי של ה-Panamera בגודל 12.3 אינץ' יישאר ככל הנראה. בשנה שעברה, פורשה עדכנה את מערכת המידע והבידור PCM מהדור השישי של ה-Taycan, כך שתכלול זיהוי דיבור משודרג, חישובי מסלול ניווט מהירים יותר, אינטגרציה של Android Auto וממשק משופר, ואנו מצפים שהשינויים הללו יעשו את דרכם אל ה-Panamera שעברה מתיחת פנים.

לא סביר שטווח המנועים ישתנה, פרט לעלייה קטנה בכוח וביעילות. ה-Turbo S E-Hybrid תמשיך לעלות על הטווח – הגרסה הנוכחית מפיקה 690 כ"ס אדירים. מתחת לעור, ניתן גם לכוונן את הקפיצים והבולמים כדי לסייע בנסיעה ובטיפול של המכונית.

הפורשה פאנמרה המעודכנת צפויה להגיע בשנה הבאה, תמורת פרמיה קטנה על המחיר ההתחלתי של המכונית הקיימת של 70,750 פאונד.

מערכת קול הרשת

ברוכים הבאים לקול הרשת פורטל החדשות של ישראל, אנחנו עושים את מיטב המאמצים לתת לכם את המידע הכי חם ועדכני בארץ, בעולם ובאינטרנט בפרט, מעוניינים לפרסם אצלנו? מצאתם שגיאה באחת הכתבות? ניתן ליצור איתנו קשר במייל - liran.richback@gmail.com או לחלופין לשלוח לנו הודעה פרטית. גלישה מהנה.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button